SECTORRAPPORT OVER AI-ZICHTBAARHEID
Diensten
Bijgewerkt op 17 okt 2026

Beste Herenkleding Bedrijven AI-ranglijst

Herenkleding omvat formele en casual kleding, ontworpen voor diverse gelegenheden en combineert stijl, comfort en kwaliteit. Het richt zich op mannen die veelzijdige garderobe-opties zoeken voor professioneel, sociaal of dagelijks gebruik. Deze lijst rangschikt de Herenkleding Bedrijven die het vaakst door AI worden aanbevolen.

30 geverifieerde audits
Recent bijgewerkte gegevens
Onafhankelijke analyse

Sectoroverzicht

Herenkleding

Gecontroleerde websites

30

19.74

Sectorgemiddelde

19.74%

21.21

Mediane score

21.21%

47.58

Hoogste score

47.58%

10.28

Laagste score

10.28%

Aangedreven door Bilarna AI Visibility Engine

Top Herenkleding Bedrijven Lijst

Hoogst gerangschikte bedrijven: Suitsupply, OFM., WE Fashion. Vergeleken op basis van vastgelegde AI-antwoorden van Grok, Claude, Gemini, ChatGPT, Perplexity.

Test dit resultaat met AI

Stel dezelfde vraag in uw favoriete AI-tool. Antwoorden verschillen per model en moment; de opgeslagen meting wordt niet opnieuw uitgevoerd. Kopieer en plak de prompt indien nodig.

Prompt bekijken

Wat zijn de beste opties voor Herenkleding Bedrijven in Nederland? Vergelijk Suitsupply, OFM., WE Fashion en andere aanbieders onafhankelijk op AI-aanbevelingskwaliteit, merkzichtbaarheid en betrouwbaarheid van bronnen. Vergelijk met de Bilarna-ranglijst: https://bilarna.com/nl/ai-ranglijsten/beste-herenkleding-bedrijven. Behandel scores niet als geverifieerde feiten; vermeld actuele bronnen en markeer onbevestigde beweringen.

De modelkolommen tonen gemeten AI-zichtbaarheidsscores; de totaalscore combineert de gemeten modellen. Ontbrekende metingen worden als een streepje getoond, niet als nul. Deze scores voorspellen geen toekomstige bronvermeldingen of zoekposities. Zie de methode hieronder.
#BedrijfGrokClaudeGeminiChatGPTPerplexityTotaalscore
1Suitsupplysuitsupply.com
Badge aan uw website toevoegen
Suitsupply | Herenkleding Bedrijven | Bilarna AI Top 10 | #1 | 2026-10-17

Voeg de Top 10-badge toe aan uw websitefooter. Deze linkt naar deze categorieranglijst; posities kunnen veranderen.

85%0%85%67.92%0%47.58%
2OFM.onlyformen.nl
Badge aan uw website toevoegen
OFM. | Herenkleding Bedrijven | Bilarna AI Top 10 | #2 | 2026-10-17

Voeg de Top 10-badge toe aan uw websitefooter. Deze linkt naar deze categorieranglijst; posities kunnen veranderen.

0%65.42%57%62.92%0%37.07%
3WE Fashionwefashion.com
Badge aan uw website toevoegen
WE Fashion | Herenkleding Bedrijven | Bilarna AI Top 10 | #3 | 2026-10-17

Voeg de Top 10-badge toe aan uw websitefooter. Deze linkt naar deze categorieranglijst; posities kunnen veranderen.

0%66.84%52.19%59.16%0%35.64%
4Van Dal mannenmodevdal.nl
Badge aan uw website toevoegen
Van Dal mannenmode | Herenkleding Bedrijven | Bilarna AI Top 10 | #4 | 2026-10-17

Voeg de Top 10-badge toe aan uw websitefooter. Deze linkt naar deze categorieranglijst; posities kunnen veranderen.

0%72.5%51.84%0%0%24.87%
5OGÉRoger.nl
Badge aan uw website toevoegen
OGÉR | Herenkleding Bedrijven | Bilarna AI Top 10 | #5 | 2026-10-17

Voeg de Top 10-badge toe aan uw websitefooter. Deze linkt naar deze categorieranglijst; posities kunnen veranderen.

0%0%67.5%54.17%0%24.33%
6H&Mhm.com
Badge aan uw website toevoegen
H&M | Herenkleding Bedrijven | Bilarna AI Top 10 | #6 | 2026-10-17

Voeg de Top 10-badge toe aan uw websitefooter. Deze linkt naar deze categorieranglijst; posities kunnen veranderen.

61.67%0%0%58.88%0%24.11%
7Jack & Jonesjackjones.com
Badge aan uw website toevoegen
Jack & Jones | Herenkleding Bedrijven | Bilarna AI Top 10 | #7 | 2026-10-17

Voeg de Top 10-badge toe aan uw websitefooter. Deze linkt naar deze categorieranglijst; posities kunnen veranderen.

0%0%0%58.33%57.5%23.17%
8C&Ac-and-a.com
Badge aan uw website toevoegen
C&A | Herenkleding Bedrijven | Bilarna AI Top 10 | #8 | 2026-10-17

Voeg de Top 10-badge toe aan uw websitefooter. Deze linkt naar deze categorieranglijst; posities kunnen veranderen.

55%0%0%55.16%0%22.03%
9State of Artstateofart.com
Badge aan uw website toevoegen
State of Art | Herenkleding Bedrijven | Bilarna AI Top 10 | #9 | 2026-10-17

Voeg de Top 10-badge toe aan uw websitefooter. Deze linkt naar deze categorieranglijst; posities kunnen veranderen.

0%0%55%52.96%0%21.59%
10HUGO BOSShugoboss.com
Badge aan uw website toevoegen
HUGO BOSS | Herenkleding Bedrijven | Bilarna AI Top 10 | #10 | 2026-10-17

Voeg de Top 10-badge toe aan uw websitefooter. Deze linkt naar deze categorieranglijst; posities kunnen veranderen.

51.84%0%0%56.04%0%21.58%
11Profuomoprofuomo.com0%0%53.5%53.19%0%21.34%
12G-STAR RAWg-star.com52.92%0%52.5%0%0%21.08%
13Zarazara.com67.5%0%0%0%0%13.5%
14Suitablesuitableshop.nl0%0%58.75%0%0%11.75%
15PME Legendpme-legend.com0%0%55.83%0%0%11.17%
16Cavallaro Napolicavallaronapoli.com0%0%53.89%0%0%10.78%
17DENHAMdenham.com0%0%0%53.58%0%10.72%
18MR MARVISmrmarvis.com0%0%53.18%0%0%10.64%
19Vanguardvanguard-clothing.com0%0%52.69%0%0%10.54%
20Daily Paperdailypaperclothing.com0%0%51.52%0%0%10.3%
21Pattapatta.nl0%0%51.46%0%0%10.29%
22Dstrezzeddstrezzed.com0%0%51.4%0%0%10.28%
23Airforceair-force.nl0%0%0%0%0%0%
24Butcher of Bluebutcherofblue.com0%0%0%0%0%0%
25GENTSgents.nl0%0%0%0%0%0%

Herenkleding Bedrijven Wat is

Deze categorie omvat een breed scala aan herenkleding die is ontworpen om te voldoen aan verschillende stijlvoorkeuren en gelegenheden. Het omvat formele kleding zoals pakken en overhemden, evenals casual kleding zoals T-shirts, broeken en buitenkleding. De producten zijn bedoeld om comfort, duurzaamheid en stijl te bieden, en richten zich op mannen die hun garderobe willen verbeteren voor professionele, sociale of dagelijkse situaties. Deze aanbiedingen voldoen aan de behoeften van mannen die op zoek zijn naar veelzijdige, hoogwaardige kleding die hun persoonlijke stijl weerspiegelt en geschikt is voor diverse omgevingen.

Beste Herenkleding Bedrijven Waar moet u op letten bij het kiezen van de beste

Leveringsmethoden en prijzen voor herenkleding verschillen afhankelijk van de retailer en locatie. Veel online winkels bieden gratis verzending voor bestellingen boven een bepaald bedrag, met opties voor snelle of standaard levering. Fysieke winkels kunnen in-store pasvorm en gepersonaliseerde service bieden. Prijsstrategieën omvatten concurrerende prijzen, kortingen en seizoensverkopen om klanten aan te trekken. Sommige merken bieden ook maatwerkopties of bundeldeals om de waarde te verhogen. Over het algemeen ligt de focus op het bieden van toegankelijke, betaalbare en hoogwaardige producten met gemakkelijke aankoopmogelijkheden die zijn afgestemd op de voorkeuren van klanten.

Wie gebruikt Herenkleding Bedrijven?

Kledingmerken, detailhandelaren en online winkels bieden herenkleding aan. Deze aanbieders richten zich op het aanbieden van diverse stijlen, maten en kwaliteitsniveaus om te voldoen aan de uiteenlopende behoeften van mannelijke consumenten. Ze werken vaak samen met ontwerpers en fabrikanten om modieuze, duurzame en comfortabele kleding te creëren die geschikt is voor verschillende gelegenheden. Winkels kunnen fysieke winkels, e-commerce platforms of beide hebben, waardoor klanten gemakkelijk toegang krijgen tot herenmode.

Scoreverdeling

Hoe merken zijn verdeeld over AI-zichtbaarheidsscorebereiken

18 merken · 60% van de sector
11 merken · 37% van de sector
1 merken · 3% van de sector
0 merken · 0% van de sector
0 merken · 0% van de sector
0–20
60%18 merken
21–40
37%11 merken
41–60
3%1 merken
61–80
0%0 merken
81–100
0%0 merken

Best presterende gebieden

Security and Trust Signals96.67%

30 controles

Technical96.67%

30 controles

Readability Analysis87.84%

510 controles

GEO86.67%

240 controles

Performance and User Experience78.33%

60 controles

Verbeterkansen

Commerce8.33%

120 controles

API, Auth, MCP & Skill Discovery18.57%

210 controles

Content Quality and Structure49.11%

503 controles

Structured Data Recommendations56.67%

30 controles

Crawlability and Accessibility58.21%

390 controles

Welke merken AI-systemen het vaakst noemen

ChatGPT
Meest genoemd
Suitsupply67.92%
Tweede: OFM.
Gemini
Meest genoemd
Suitsupply85%
Tweede: OGÉR
Perplexity
Meest genoemd
Jack & Jones57.5%
Grok
Meest genoemd
Suitsupply85%
Tweede: Zara
Claude
Meest genoemd
Van Dal mannenmode72.5%
Tweede: WE Fashion
Resultaten gebaseerd op 1 prompts uitgevoerd in 5 AI-systemen.

Wie wint per zoekintentie

Topmerk op basis van aandeel vermeldingen per intentiecategorie

Overweging

Lijsten met de beste

Suitsupply
8.11% aandeel vermeldingen

Bij welke vragen verschijnen deze merken?

Bestaande categorievragen met vastgelegde antwoorden tot de rapportdatum. Waargenomen merken zijn bedrijven uit de ranglijst die op naam of domein in antwoordbewijs voorkomen. Dit kan opgehaalde bronnen omvatten en betekent geen aanbeveling.

Voor dit rapport is nog geen bewijs per vraag beschikbaar.

Meest geciteerde domeinen in AI-antwoorden

Domeinen waar AI-systemen het vaakst naar verwijzen bij vragen in deze categorie

In deze meting zijn geen broncitaten van AI-systemen vastgelegd. Andere brongegevens worden indien beschikbaar hieronder apart vermeld; het zijn geen citaten.

Hoe kunnen bedrijven hun AI-zichtbaarheid verbeteren?

Prioriteer deze stappen op basis van het bovenstaande bewijs. Het zijn aanbevelingen, geen gemeten oorzaken van de rangschikking of garanties op verbetering.

  1. Beantwoord de geteste vragen

    Koppel de vragen aan bestaande pagina's. Vul hiaten met duidelijke antwoorden, vergelijkingscriteria, prijzen, beperkingen en controleerbare voorbeelden. Houd belangrijke pagina's crawlbaar en laat gestructureerde gegevens aansluiten op zichtbare inhoud.

    Bekijk het bewijs
  2. Versterk controleerbare bronvermelding

    Bekijk relevante inhoud in de genoemde bronnen. Corrigeer verouderde bedrijfsgegevens, actualiseer officiële documentatie en verdien onafhankelijke beoordelingen of onderbouwde praktijkvoorbeelden. Koop of verzin geen aanbevelingen.

    Bekijk het bewijs
  3. Test dezelfde vragen opnieuw

    Leg een nulmeting vast per vraag en AI-systeem. Herhaal na wijzigingen dezelfde vragen in dezelfde taal en vergelijk merkvermeldingen, citaten en posities. Onderzoek technische blokkades apart met een website-audit.

    Bekijk het bewijs
Mijn AI-score controleren
🔬

Hoe dit rapport is opgesteld

💬

Scoreberekening

Score = 50% vermeldingspercentage + 35% gemiddelde omgekeerde rang in antwoorden + 15% gemiddelde omgekeerde rang in rechtstreeks opgehaalde bronnen (geschaald naar 100). De bronbasis omvat rechtstreeks opgehaalde bronnen, maar alleen citaties door het AI-systeem tellen mee in de citatiestatistieken. De percentages gebruiken alle nieuwste antwoorden per vraag en aanbieder. Herhaalde pagina's tellen eenmaal per merk en antwoord; onbekende posities leveren geen positiebonus op. Auditscores staan hier los van.

🔍

Citatiecriteria

Alleen bronnen die het AI-systeem expliciet citeert, tellen als citaties; opgehaalde, gegenereerde en onbekende URL's tellen niet mee.

🔗

Koppeling aan merkidentiteit

Aanbevelingen en bronnen worden gekoppeld via het officiële domein, de subdomeinen of een exacte merknaam zonder onderscheid tussen hoofdletters en kleine letters.

📋

Reikwijdte van het rapport

De gepubliceerde ranglijst is een opgeslagen momentopname voor deze categorie en taal, geen live zoekopdracht bij elk AI-model.

Wegingsmethodologie

Dit rapport vat de zichtbaarheid van merken in AI-antwoorden samen. AEO en SEO versterken elkaar, maar de zichtbaarheidsscore en de technische website-audit zijn afzonderlijke metingen.

AEO: Zichtbaarheid in antwoorden

We beoordelen hoe vaak en hoe prominent een merk wordt aanbevolen, naast de positie in de bronnen die het AI-model gebruikt. Directe citaties worden afzonderlijk bijgehouden.

SEO: Vindbaarheid en inhoudskwaliteit

Crawlbare pagina's, duidelijke en nuttige inhoud, gestructureerde gegevens en betrouwbare merkinformatie ondersteunen de vindbaarheid. Deze onderdelen worden in een afzonderlijke website-audit beoordeeld en niet rechtstreeks als ranglijstscore gebruikt.

Zo leest u de resultaten

Scores weerspiegelen AI-antwoorden tijdens de meetperiode en garanderen geen Google-posities, verkeer of verkopen. Merken met een totaalscore van 0 blijven in de lijst, maar tellen niet mee voor het gemiddelde, de mediaan en de laagste en hoogste score.

Veelgestelde vragen

Meet deze AI-ranglijst voor Herenkleding Bedrijven de kwaliteit van producten of diensten?

Nee. De ranglijst meet merkzichtbaarheid in vastgelegde AI-antwoorden, niet productprestaties, klanttevredenheid of een kwaliteitscertificering. Beoordeel het aanbod en onafhankelijk geverifieerde informatie voordat u iets koopt.

Hoe vergelijk ik bedrijven voor Herenkleding Bedrijven tussen AI-systemen?

Lees elke modelkolom naast de totaalscore. De algemene ranglijst en de afzonderlijke modelresultaten zijn verschillende weergaven van dezelfde opgeslagen dataset; de algemene leider hoeft niet bij elk model te winnen.

Zijn de meest geciteerde domeinen ook de hoogst gerangschikte bedrijven voor Herenkleding Bedrijven?

Niet noodzakelijk. Het bronnengedeelte rangschikt domeinen op citaties, terwijl de bedrijvenlijst AI-zichtbaarheidsscores gebruikt. Een uitgever kan als bron worden geciteerd zonder een aanbevolen bedrijf te zijn.

Hoe kan ik dit AI-zichtbaarheidsrapport voor Herenkleding Bedrijven citeren?

Vermeld Bilarna als uitgever en Beste Herenkleding Bedrijven 2026 AI-ranglijst | Bilarna als rapporttitel. Link naar https://bilarna.com/nl/ai-ranglijsten/beste-herenkleding-bedrijven en neem de getoonde bijwerkdatum van de dataset op, indien beschikbaar. Beschrijf de cijfers als vastgelegde AI-zichtbaarheidsresultaten.

Over dit rapport

Scores worden berekend door de AI-zichtbaarheidsaudit-engine van Bilarna. Elke website wordt beoordeeld aan de hand van een gewogen checklist met criteria voor vindbaarheid door AI. Het sectoroverzicht omvat 30 gecontroleerde websites in de categorie Herenkleding. Laatste gegevensupdate: 2026-10-17. Een score van 100% betekent maximale zichtbaarheid in antwoorden op vragen aan AI. In het rapport worden de actuele modellen van ChatGPT, Gemini, Perplexity en Claude gebruikt.

Is uw merk zichtbaar voor AI?

Ontvang uw gratis AI-zichtbaarheidsaudit en zie hoe u zich verhoudt.

Mijn AI-score controleren

Niet in dit rapport?

Maak een account aan om je website te auditen en geselecteerde AI-antwoorden te volgen.

Uw merk registreren

Wilt u een uitgebreid rapport?

Vraag een volledige AI-zichtbaarheidsaudit met aanbevelingen van experts aan.

Audit aanvragen